stehovani-langer.cz

český rozhlas výročí

Český rozhlas Brno český rozhlas výročí

Svatý Václav a tisícileté bytí českého státu – projev Ladislava Syllaby z roku 1929. Přinášíme archivní záznam projevu, který před devadesáti lety v rámci oslav svatováclavského milénia pronesl Masarykův osobní lékař Ladislav Syllaba.

Hledání (Český rozhlas)

Český rozhlas rozšiřuje obsah DAB+ multiplexu Český rozhlas v pátek 8. února v 10 hodin zařadil stanici Český rozhlas Vysočina do stávajícího DAB+ multiplexu. Ke stávajícím čtrnácti stanicím, z nichž čtyři stanice jsou celoplošné, pět digitálních a pět …

Český rozhlas Zlín

Václav Havel: Žebrácká opera. Rozhlasová premiéra natočená k třicátému výročí sametové revoluce. Jiří Dvořák, Viktor Preiss, Tomáš Töpfer, Magdalena Borová a Klára Sedláčková-Oltová excelují v Havlově obrazu společnosti fungující na principu naprosté bezzásadovosti.

Images of Český rozhlas výročí český rozhlas výročí

Na galakoncertu Českého rozhlasu Ostrava zazářila Marie Rottrová. Večerem provázel Jarek Nohavica. Poslední říjnový den jsme v ostravském Gongu mohli slyšet výborná hudební čísla, vzpomínky na ostravské hudební osobnosti i na historii ostravského rozhlasu.

Český rozhlas Brno (archiv - Apetýt)

Důvodem je nahrávka, na niž upozornil Český rozhlas . Komise: Výsledek prvního auditu ke střetu zájmů bude v prosinci, na druhý potřebujeme více času . Nejčtenější za poslední 3 dny. Filmová Poslední aristokratka čeká na smích. Zařídí ale, aby se vám smát nechtělo

Historie | Český rozhlas český rozhlas výročí

Český rozhlas v pondělí pořádal konferenci Evropa bez železné opony: 30 let svobody. „Rok 1989 přišel pozdě. Měl přijít o 20 let dříve,“ řekla v projevu herečka, bývalá politička a diplomatka Magda Vášáryová.

Český rozhlas Rádio Junior

Přehrávač stanice Český rozhlas Brno (Rozhlas jižní Moravy. Evergreeny, informace, vzdělání, zábava)

Český rozhlas Ostrava český rozhlas výročí

V příběhu každé ženy hraje roli muž. Jana Renner představuje knihu První – statečné – jedinečné „Říkala jsem si, že by to chtělo nějakou knihu, která ty Češky vyzdvihne,“ říká spoluautorka knihy o třiceti českých ženách, které byly v něčem první, statečné a jedinečné.

iROZHLAS - spolehlivé a rychlé zprávy

Rok 1968 den po dni. Historie, příběhy, fotografie, mluvené slovo k poslechu. Projekt Českého rozhlasu.

Archiv Českého rozhlasu | Český rozhlas

Informace, vzdělání i zábava. Online vysílání a vše o programu. Čaj Pu Erh buď lidé milují, nebo nenávidí, říká čajový mistr František Šutera

Český rozhlas český rozhlas výročí

Výročí 17. listopadu Zlínští divadelníci v době revoluce v roce 1989 odvedli ohromný kus práce, říká historik Pokluda Historik Zdeněk Pokluda v rozhovoru pro Český rozhlas Zlín zavzpomínal, jakým způsobem se k lidem dostávaly informace z Prahy do Zlína před i při revoluci v roce 1989.

Český rozhlas připomene 51. výročí okupace Československa

Přehrávač stanice Český rozhlas Dvojka (vysílání pro celou rodinu)

  • výpadek elektřiny brno aktuálně
  • česká spořitelna bezpečnostní schránka
  • počasí lipník nad bečvou
  • ztráta snář
  • český rozhlas jak to bylo doopravdy
  • billa leták od 6.9.2019
  • celájentvoje amateri
  • katastr nemovitostí orlova
  • teorie velkého třesku produkty
  • tvoje tvář má známý hlas 5 2 díl