stehovani-langer.cz

český rozhlas plus šéfredaktor

Plus pořádá mezinárodní konferenci - plus.rozhlas.cz
český rozhlas plus šéfredaktor Adresa Český rozhlas Plus Vinohradská 12 120 99 Praha 2 Telefon +420 221 552 701. E-mail: plus@rozhlas.cz Radiofórum: Zapojte se do vysílání. Každý všední den po půl jedné. Téma se dozvíte na webových stránkách nebo na našich sociálních sítích.

Petr Šabata | Plus
Šéfredaktor magazínu Reportér Robert Čásenský oslavil po pěti letech první rok periodika ‚v plusu‘. Na Plusu Českého rozhlasu pak mluví o čtenářích, novinářích a celkově o současné společnosti. „Vizuálně to pro mě symbolizuje volební kampaň v roce 2017. Tehdy se

Český rozhlas Plus (archiv - Dobrá vůle Plus)
český rozhlas plus šéfredaktor Český rozhlas Plus organizuje 11. listopadu mezinárodní konferenci Evropa bez železné opony: 30 let svobody. Kdo na ní vystoupí a o čem budou účastníci debatovat? „Začnu aktéry revolučních časů,“ říká šéfredaktor Plusu Petr Šabata.

Český rozhlas
Přehrávač stanice Český rozhlas Plus (analyticko-publicistická stanice)

Plus pořádá mezinárodní konferenci - plus.rozhlas.cz
český rozhlas plus šéfredaktor Přehrávač stanice Český rozhlas Plus (analyticko-publicistická stanice)

Český rozhlas Plus (živé vysílání)
český rozhlas plus šéfredaktor Petr Šabata je šéfredaktorem Českého rozhlasu Plus. Naposledy byl vedoucím programu Radiožurnálu. Působil jako zástupce šéfredaktorky slovenského deníku SME a osm let byl šéfredaktorem deníku Pravda v Bratislavě.V minulosti byl také šéfredaktorem deníků MF DNES, Hospodářské noviny a projektu Naše adresa. Pro tato média psal politické a ekonomické …

Kontakt | Plus
český rozhlas plus šéfredaktor V roce 2002 nastoupil do Českého rozhlasu, nejprve jako šéfredaktor a později ředitel nově zřízené regionální stanice pro kraj Vysočina Český rozhlas Region. Od 1. května 2012 zastával funkci ředitele Centra vysílání Českého rozhlasu, poté působil jako šéfredaktor stanice Český rozhlas Plus.

Ondřej Nováček - šéfredaktor Českého rozhlasu Plus - Český
šéfredaktor Českého rozhlasu Plus District Jihlava, Czech Republic Media Production. Český rozhlas May 2012 – July 2015 3 years 3 months. Prague, The Capital, Czech Republic.

Český rozhlas Plus — Médiář
český rozhlas plus šéfredaktor Jiří Suk: Labyrintem revoluce. Aktéři, zápletky a křižovatky jedné politické krize „Mým cílem byla vyváženost. Přál jsem si, aby vědecká systematičnost nezadusila lidský rozměr dění,“ píše v úvodu své knihy historik Jiří Suk.

Český rozhlas Plus – Wikipedie
český rozhlas plus šéfredaktor Český rozhlas Plus je rozhlasová stanice, která vysílá od 1. března 2013. Je to stanice mluveného slova (tzn. bez hudby), která nahradila tři zaniklé stanice ČRo 6, Rádio Česko a Leonardo.Platformou, na které stanice vysílá, jsou střední vlny, VKV, internet, digitální televizní sítě (DVB-T, DVB-S, DVB-C), digitální rádio DAB+ a aplikace pro mobilní telefony.

  • cheesecake prostreno recept
  • pocasi na vanoce
  • billa leták od 30.3
  • osadnici z katanu dracik
  • bazos damske bundy
  • přání k 1 narozeninam
  • penzion slunečnice, kuřimská nová ves
  • česká pojišťovna kooperativa
  • předpověď počasí zdíkov
  • předpověď počasí batizovské pleso